Dnes štartuje bonusová predobjednávka MMORPG WildStar

Bicykle a športové vybavenie

WildStar MMODnes, 19. marca, štartujú špeciálne predobjednávky novej MMO WildStar od Carbine Studios. Dá sa hovoriť o očakávanej online hre, ktorá prichádza v ére kraľovania World of Warcraft alebo Star Wars Old Republic, no stále s vysokými ambíciami zaujať najmä mladých hráčov svojimi vlastnosťami. Hráča si má získať príjemným a od iných hier odlišným spracovaním animácií, úpravou bývania a akčnými súbojmi. V hre nemá chýbať ani bonus, ktorý by ju mal oživovať. Je to humor, ktorý sa v iných hrách objavuje len okrajovo. Inovatívny systém ciest odmeňuje svojich hráčov za ich herný štýl a bezkonkurenčné objavovanie sveta.

Predobjendávka prináša bonusy
Hra sa práve dnes dostáva aj do obchodov, jej distribútor je Comgad a všetci tí, čo si ju predobjednajú od dnes a vydržia počkať do júna, kedy oficiálne vyrazí do sveta, získavajú niekoľko bonusov, ktoré nikde inde nenájdu. Ide o nasledovné vylepšenia:

  • raketový domček
  • výzdoba do obydlia
  • exkluzívny herný titul „Chosen of the Progenitors“
  • prístup do beta víkendov
  • 3 denný náskok pred ostatnými
  • batoh v hre a iné

Predobjednávka má aj svoje video:

Hra vychádza 3. júna 2014 pre dva regióny America a Európa v dvoch verziách. Štandardnej verzii a deluxe. Deluxe obsahuje od štandardnej navyše Eldanské vznášadlo, Eldanské vylepšenie kostýmu, zvláštny eldanský titul a eldanské farbibo pre zbroj.
Otázky a odpovede k hre uviedol aj Comgad na svojej stránke.
Hru si môžete predobjednať už teraz na Gameexpres.sk

www.martinus.sk
Šéfredaktor Slovenciny.com, portálu s prekladmi do počítačových hier fungujúceho od roku 2004. Autor prekladov počítačových hier sérií Need for speed, Grand Theft Auto, Call of Duty, Age of Empires III a ďalších.