Plodný február

Bicykle a športové vybavenie

Prišiel február, mnohí ste už nedočkaví, čakáte na nový web, nové preklady, nové všetko. Žiadate si nové rubriky, jednoducho je vidno, že váš záujem o tento web stále zotrváva…

Rozpisovať sa o všetkom je úplne zbytočné, takže si to len v krátkosti zhrnieme do niekoľkých bodov :

  • Prídu nové rubriky, avšak aby ste sa mali na čo tešiť, zatiaľ toho veľa neprezrádzame. Taktiež sa spustil nový internetový obchod Hry-Sk.Com, sú tam naozaj najnižšie ceny aké môžte nájsť, určite sa tam oplatí pozrieť.
  • Môžete sa tešiť na veľa prekladov, preklad hry Pán Prsteňov a Bitka o Stredozem 2 si nájde určite veľa priaznovcov, hlavne ak bude mať kompletnú diakritku, na ktorej sa zatiaľ pracuje. Najväčšou zaujímavosťou bude preklad The Movies, bude s prekvapením, prekvapenie zistíte po jeho stiahnutí a nainštalovaní.. Pre tých z vás, ktorí ‚radi ostreľujú‘ sa pripravuje preklad Sniper Elite, bližšie informácie sa dozviete v niektorej z ďalších infospráv (pokiaľ ešte budú existovať infosprávy…).

Ako mnohí viete, LojzoIV pracuje na preklade Rome Total War : Barbarian Invasion, termín vydania sa síce trošku predĺži, ale ako sám informoval, pracuje na preklade naplno.

  • Doom III – na preklade sa pracuje, aj keď momentálne nepracuje, ale bude pracovať. Snáď ste to pochopili lepšie ako ja.. Každopádne preklad má kompletnú diakritiku a máte sa na čo tešiť, veď ako pri všetkých prekladoch.

V týchto dňoch sa dolaďuje preklad Need for Speed : Underground 2, preklad, ktorý vyšiel už dávno, avšak v dobe ‚výroby‘ sa prekladalo cez hex, teraz je cesta úplne iná, jednoduchšia. Preklad má, ako NFS Most Wanted kompletnú diakritku. Predchodca Need for Speed Underground 2 – Need for Speed Underground, si taktiež zaslúži preklad. Pracuje sa na ňom, autor prekladu tvrdí, že všetko ide podľa jeho očakávaní, preklad má úplne kompletnú diakritiku a hotový by mohol byť do mesiaca-dvoch…

  • Textový preklad Age of Empires III je hotový, zatiaľ k dispozícii na kúpu s hrou v obchodeHry-Sk.Com. Na hlasovom preklade sa stále pracuje.. Star Wars – Empire at War, takto znie najnovšia hra zo série hier (logicky) Star Wars, svoj preklad si nepochybne zaslúži. Westernovka GUN bude ďalšia ktorú „postihne“ jej preklad, rovnako ako aj ostatné hry ako napríklad KeepSake, Star Wars Battlefront 2, BloodRayne 2, Dungeon Siege 2, ale aj staršie ako napríklad GTA:Vice City, alebo Call of Duty 1..

Ako vidíte, keď sme povedali, že sa toho mnoho pripravuje, neklamali sme. Je toho naozaj dosť. Dúfame, že vás tieto informácie potešili rovnako, ako aj mňa.

www.martinus.sk
Šéfredaktor Slovenciny.com, portálu s prekladmi do počítačových hier fungujúceho od roku 2004. Autor prekladov počítačových hier sérií Need for speed, Grand Theft Auto, Call of Duty, Age of Empires III a ďalších.