Slovenčina pre Battlefield 2

Bicykle a športové vybavenie

battlefield-2-screen

Písali ste pri Star Wars, že paráda, kedy som to stihol. Čo budete písať teraz, som zvedavý. Možno bolo dobre, či chyba, že som začal a pracoval na niekoľkích prekladoch súčasne. Dobrý pomocník sa zíde vždy a „kozmetické úpravy“ ako povedal môj dobrý kolega Chliev, si vyžadoval aj tento preklad. O tie, a ešte popisi niektorích máp a medajlí sa postaral práve Chliev. Človek, ktorý ešte len začína, no pracuje dobre, akoby bol Prof. Dokončenie urýchlil. Tým pádom sa na web dostalo niekoľko prekladov ktoré sú moje alebo som na nich spolupracoval. Ešte však nekončím. Preklad na nemeckú hru, ako ma pár ľudí žiadalo budem robiť a zašlem ju len záujemcom.

Slovenčina je určená pre opatchovanú hru – následne verzie 1.21 Na iných verziach tejto hry nieje zaručená funkčnosť. Inštalátor neobsahuje odinštalátor. Neobsahuje diakritiku, pretože hra nepodporuje celkové zobrazenie iných znakov ako sú pôvodné neznamienkové.

www.martinus.sk
Šéfredaktor Slovenciny.com, portálu s prekladmi do počítačových hier fungujúceho od roku 2004. Autor prekladov počítačových hier sérií Need for speed, Grand Theft Auto, Call of Duty, Age of Empires III a ďalších.