Mortal Kombat X detaily – potvrdený príbeh a 2 noví bojovníci

Ed Boon prostredníctvom Twitteru včera oznámil niekoľko zaujímavých noviniek ohľadne pripravovaného titulu Mortal Kombat X.

Odpovedal tak fanúšikom na niekoľko otázok a my vám prinášame tie najdôležitejšie:

Príbeh:

Podľa pána Boona, príbeh v Mortal Kombat X sa ťažko vysvetľuje. Bude pokračovať tam, kde MK9 skončilo, no zároveň v ňom bude niečo celkom nové. Či tým myslel novú kapitolu, návrat do minulosti alebo celkom novú, súbežnú dejovú líniu, to sa nám nepodarilo zistiť.

Noví bojovníci:

V desiatom pokračovaní sa môžeme tešiť aj na nové tváre. Ed potvrdil dva nové prírastky (ktorých mená nezverejnil), ktoré sú – podľa jeho vlastných slov – jeho dvaja najobľúbenejší bojovníci z celej série.

Gameplay video

Návštevníci tohtoročnej video hernej konferencie E3 podľa všetkého budú mať možnosť uvidieť na vlastné oči prvé zábery priamo z hry. Čo pre nás ostatných znamená, že ešte v ten deň sa YouTube a podobné video stránky zaplnia fanúšikmi zachytenými video nahrávkami, ktoré si budeme môcť pozrieť aj my.

Fatality

Na otázku, či fatality v Mortal Kombat X budú rovnako brutálne ako v MK9, Ed Boon doslova napísal: „Keď uvidíte druhú Scorpionovu fatalitu, doslova sa poseriete.“

Tešíte sa na Mortal Kombat X? Ktorí dvaja bojovníci podľa vás rozšíria panteón hrdinov v tomto pokračovaní? Svoej dohady môžete písať do sekcie s komentármi, a v prípade, že vám ušiel ohlasujúci trailer na túto hru, môžete si ho pozrieť hneď teraz:

[youtube id=“Ci6lMQNLKZU“ width=“600″ height=“340″ position=“left“]

Na portáli Slovenciny.com pôsobí od roku 2010. Okrem administrácie portálu sa vo voľnom čase snaží prekladať hry do slovenčiny. Medzi obľúbené štýly hier partria RPG, FPS, survival horory a stratégie.