Pirate Hunter SK

Bicykle a športové vybavenie

Verzia 1.0
Slovenský preklad, inštalátor: Drahomír Zámečník

Preložené je všetko s čiastočnou diakritikou. Preklad funguje okrem ENG aj na Nemeckú verziu hry. Plnú diakritiku som tam nedokázal dostať. Je tam viac typov písma a každé podporuje inú znakovú sadu a to bolo nad moje sily. Snáď ma za to neukameňujete 🙂

Upravil som aj časovanie titulkov v in-game videách, niektoré sa tam vôbec nezobrazovali.

Dôležité upozornenie: Pred začatím inštalácie prekladu sa uistite či nemáte spustené pod Windowsom nejaké iné aplikácie. Ak nie tak ich ukončite a riaďte sa pokynmi inštalátora.

Preklad je určený pre neopatchovanú verziu 1.0. To znamená, že nemôžem zaručiť jeho funkčnosť na iných verziách. Nezabudnite zadať správnu cestu k nainštalovanej hre, v opačnom prípade nebude preklad správne nainštalovaný.

Tento preklad je absolútne Free, ak ste niekomu zaplatili, tak Vás okradol o peniaze. Ja ako autor nepreberám žiadnu zodpovednosť za problémy spôsobené inštaláciou prekladu, preklad je skontrolovaný kvalitnou antivírovou ochranou.

Prajem Vám príjemné hranie hry Pirate Hunter v slovenskom jazyku. Pripomienky, návrhy a poznatky mi posielajte na dolu uvedený e-mail. Ďakujem.

Tento preklad, vrátane inštalácie, je chránený zákonom o autorských právach a každé jeho kopírovanie, modifikovanie a uverejňovanie na Web stránkach či iných komerčných médiách je bez súhlasu jeho autora prísne zakázané.

Autor: Dr.Ahoš

pirate-hunter-sk-screen

www.martinus.sk
Na portáli Slovenciny.com pôsobí od roku 2010. Okrem administrácie portálu sa vo voľnom čase snaží prekladať hry do slovenčiny. Medzi obľúbené štýly hier partria RPG, FPS, survival horory a stratégie.

You must be logged in to post a comment Login