Colin McRae DiRT 2 SK

Bicykle a športové vybavenie

Neoficiálny slovenský preklad v 1.0
http://www.slovenciny.com

Pokračovanie populárneho rally pokračuje v šľapajach prvého dielu, opäť teda ponúkne pretekanie v naozaj širokej škále rôznych vozov a na rovnako bohatej ponuke odlišných tratí. Kamióny, buginy, rally špeciály, rallycrossové autá a ďalšie vozy budete preháňať v rôzne stavaných pretekoch na celej rade okruhov a tratí, v prírode i na štadiónoch.

Odteraz si budete môcť zahrať túto racingovku v slovenčine a to s plnou diakritikou. Bohužiaľ, hra obsahuje službu Game for Windows a texty, ktoré sú zakódované v spúšťacom súbore hry. Tie sa mi nepodarilo preložiť. Všetko ostatné by malo byť preložené. Preklady bol otestovaný a nemali by sa v ňom vyskytnúť chyby ale aj tak ak nejaké nájdete nahláste mi ich na email.

Inštalácia
V inštalácií je nutné vybrať hlavný adresár hry a teda adresár, ktorý sa volá DiRT 2. Nič v ňom a nič nad ním. Hlavný adresár \DiRT 2.

Autor: Frajer336

colin-mcrae-dirt-2-sk-screenshot

www.martinus.sk
Na portáli Slovenciny.com pôsobí od roku 2010. Okrem administrácie portálu sa vo voľnom čase snaží prekladať hry do slovenčiny. Medzi obľúbené štýly hier partria RPG, FPS, survival horory a stratégie.

You must be logged in to post a comment Login