Snoop Dogg mieri do Call of Duty Ghosts

A je to tu. Fanúšikovia Call of Duty Ghosts odo dnes môžu sťahovať DLC balík s hlasom známeho repera Snoop Dogga, ktorý vám okomentuje multiplayerové zápasy.

call of duty ghosts snoop dog voice pack

Toto drobné rozšírenie určite poteší všetkých Snoopových fanúšikov. Ako povedal sám reper – túto hru hrajú všetci jeho známi, je hip a cool a preto je veľmi rád, že jeho hlas sa dostal práve do tejto komerčne úspešnej hry. Oficiálny popis balíčka:

Vrhnite sa do hry viacerých hráčov po boku samotného Snoop Dogga. Ikona repovej scény nahovorila všetky hlášky, ktoré vás upozornia na killstreaky, nepriateľskú aktivitu a celkovo do boja prinášajú hlas ulice. Ya dig?

O zmysle tohto balíka a celkovému smerovaniu Call of Duty série si musí každý z nás urobiť vlastný názor.Fanúšikovia hry sa stále snažia tvrdiť, že Call of Duty séria je relevantná a autorom ide o budovanie solídneho mena. Toto však vyzerá ako kopanec do tváre práve týmto hráčom.

Na záver vám ponúkame krátke, oficiálne promo video na tento balík, ktorý môže byť váš za cca 2€ (55 Kč) a zakúpiť sa dá aj cez Xbox Games Store. Obsahuje aj ukážky z hry, kde buduete môcť počuť nové hlášky. Tak na čo čakáte? YO!

[youtube id=“LT1ycFs618g“ width=“600″ height=“340″ position=“left“]

 

Na portáli Slovenciny.com pôsobí od roku 2010. Okrem administrácie portálu sa vo voľnom čase snaží prekladať hry do slovenčiny. Medzi obľúbené štýly hier partria RPG, FPS, survival horory a stratégie.