Rune SK

Preklad bol robený na základnej verzií hry, ale po testoch bolo zistene, že pracuje aj na vyšších verziách. Pri niektorých opravách sa jazyk zmenil o5 na anglicky, ale vtedy stačí o5 naištalováť preklad. Preklad bol robený na anglickú verziu hry, z čoho vyplýva, že nefunguje na iných jazykových verziách.
Na taliansku verziu bude urobený časom, pretože niektorý žiadali aj pre tuto verziu. V hre je preložená hra jedného hráča ako aj viac hráčov. Preklad je bez diakriky, pretože ju nešlo zobraziť. Jediný znak, ktorý som použil bol ä. To preto aby bolo niektoré slova v poriadku tz. nie len s „a“. Preklad nahradzuje anglický jazyk a nie je robený odinštalator, preto pre vrátenie angličtiny, musíš preinštalovať hru. Verzia prekladu je 1.00. Ak by boli predsa v preklade nejaké chyby, kontaktuj ma na e-maily a napíš čo a kde najlepšie s obrázkom. Ako názov e-mailu uveď RUNE.

 

Inštalácia:
Inštaluj napr. do: C:/Hry/Rune

Kto? Čo?

Preklad: Opustenec
Test: Opustenec
E-mail: opustenec@pobox.sk

Online kníhkupectvo BUX.sk
Na portáli Slovenciny.com pôsobí od roku 2010. Okrem administrácie portálu sa vo voľnom čase snaží prekladať hry do slovenčiny. Medzi obľúbené štýly hier partria RPG, FPS, survival horory a stratégie.