Nový GRID už bude mať pohľad z cockpitu

Bicykle a športové vybavenie

Skalným hráčom racingových hier určite netreba predstavovať úspešný titul Grid 2. A určite si ešte všetci spomínate na fakt, že pôvodne plánovaný pohľad spoza volantu bol bez zjavných príčin odstránený a nikdy sme nedostali poriadne vysvetlenie od tvorcov, prečo.

Na šťastie tento krát sa na hráčov usmialo šťastie a preto GRID 3 (alebo akokoľvek tvorcovia pomenujú pokračovanie série GRID) by už mal obsahovať aj túto vychytávku.

Aby sme predišli dohadom a nedorozumeniam: Grid 3 samozrejme ešte nebol oficiálne ohlásený. Ale – vo svojom najnovšom teaser videu ktoré Codemasters zverejnili, sa hovorí „Brace yorrselves… Racing is coming“ a to veľmi silno poukazuje na pokračovanie série Grid. Navyše autori potvrdili, že sa nejedná o teaser na rozširujúci balík pre Grid 2.

Keďže Codemasters pracujú okrem Grid aj na sérii hier s pretekmi formúl, nič nie je isté, a všetko sa ozrejmí až v deň ich oficiálneho tlačového vyhlásenia. Pozrite si ešte nasledujúci obrázok:

grid

 

 

Autori jednou správou potvrdili že nejde o spomínané DLC a že sa rozhodli implementovať pohľad „spoza volantu“. A keďže jeho neexistenciu hráči najviac kritizovali v hre Grid… každopádne ak je to pravda, otázne zostáva či táto vychytávka bude dostupná aj pre staršie konzoly ako sú Xbox 360 a PlayStation 3.

www.martinus.sk
Na portáli Slovenciny.com pôsobí od roku 2010. Okrem administrácie portálu sa vo voľnom čase snaží prekladať hry do slovenčiny. Medzi obľúbené štýly hier partria RPG, FPS, survival horory a stratégie.